Zaznacz stronę
Michał Młotek | Radny Rady Miejskiej w Iławie<br />

Michał Młotek

Jestem mieszkańcem i miłośnikiem Iławy, samorządowcem, radnym
i Przewodniczącym Rady Miejskiej w Iławie. Moją misją jest praca na rzecz Iławy

Iława | Miasto Przyszłości!
Michał Młotek | Radny Rady Miejskiej w Iławie<br />

Otrzymałem nagrodę Marszałka Województwa w dziedzinie kultury

13 października, podczas Wojewódzkiej Inauguracji Roku Kulturalnego, odebrałem z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego nagrodę w dziedzinie kultury.

Nagroda Marszałka Województwa w dziedzinie kultury to kolejne wyróżnienie, które trafiło do mnie za stworzenie Internetowego Muzeum Iławy. W grudniu 2022 roku otrzymałem już tytuł „Popularyzatora Nauki”.

Internetowe Muzeum Iławy, które dostępne jest pod adresem www.ilawasprzedlat.pl, powołałem do życia w 2005 roku. To jedno z najdłużej działających cyfrowych muzeów w Polsce. Każdego dnia z jego zbiorów korzystają setki mieszkańców Iławy. Celem muzeum jest popularyzowanie wiedzy o Iławie.

Dziękuję wszystkim osobom, które na każdym etapie prac nad Internetowym Muzeum Iławy, udzielały mi wsparcia i pomocy.


Zgłoś sprawę
do Młotka!

Najnowsze wiadomości

Artykuły | Komentarze

W Iławie obchodziliśmy Dzień Kolejarza

W Iławie obchodziliśmy Dzień Kolejarza

25 listopada, wspólnie z przedstawicielami środowisk kolejarskich, złożyłem kwiaty pod głazem pamiątkowym, który znajduje się na Placu Iławskich Kolejarzy. W ten sposób w Iławie, już od kilku lat - zawsze 25 listopada, czyli w Dzień Kolejarza - dziękujemy wszystkim...

czytaj dalej
Zdobyliśmy główną nagrodę w konkursie PRO Warmia Mazury

Zdobyliśmy główną nagrodę w konkursie PRO Warmia Mazury

W poniedziałek 16 października miałem przyjemność odebrać - w imieniu zespołu Powiatowego Urzędu Pracy w Iławie - główną nagrodę w konkursie PRO Warmia Mazury. Nagroda, która do nas trafiła, jest efektem realizacji innowacyjnych projektów, mających na celu zatrzymanie...

czytaj dalej